Witamy Państwa na stronie firmy A. W. IMPEX Sp. z o. o.!

 

 

Firma A. W. Impex specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Kładziemy ogromny nacisk na dynamiczny i nieustanny rozwój firmy oraz poszerzanie zakresu świadczonych przez nas usług. Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem ukraińskiej firmy PP Bartoshchuk, posiadającej wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych. Oferowane prze nas maszyny rolnicze są bezpieczne i łatwe w obsłudze, a jakość ich wykonania stoi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi opryskiwacze zawieszane o pojemnościach od 200 do 1000 litrów, dedykowane małym gospodarstwom rolnym. Oferowane przez nas opryskiwacze serii ORS zostały wykonane z najwyższych jakościowo produktów, lecz pozostają przy tym bardzo atrakcyjne cenowo. Większym gospodarstwom polecamy opryskiwacze przyczepiane serii OPR, wyposażone w zbiorniki o pojemności 2000, 2500 oraz 3000 litrów. Prowadzimy sprzedaż dwurzędowych sadzarek do ziemniaków, wykonujących wszystkie niezbędne prace związane z sadzeniem. Naszym Klientom proponujemy również wysokiej jakości kultywatory rolnicze, niezbędne do przeprowadzania podstawowych zabiegów ziemnych, takich jak spulchnianie gleby czy wyrywanie chwastów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, staramy się oferować jak największy wybór profesjonalnych maszyn rolniczych, znajdujących zastosowanie w gospodarstwach nakierowanych na różnego rodzaju działalność. W wielu gospodarstwach wykorzystywane są rozsiewacze nawozu, służące do wysiewu nawozów na łąkach, ścierniskach i pastwiskach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy A.W Impex, w której znajdują się również m.in. maszyny do czyszczenia ziarna, pługi i glebogryzarki . Zajmujemy się też sprzedażą granulatu opałowego na terenie woj. Lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sprzedaż maszyn rolniczych – O nas

Top pozycje

Granulat opałowy pelety 

 

Granulat opałowy jest produkowany z ekologicznie czystego dębu bez dodatków. Wiarygodne techniczne parametry gwarantujemy! 

Średnica: 6 mm oraz 8 mm. 

Rozsiewacze nawozy

 

Rozsiewacz  nawozów   RN  przeznaczony jest do równomiernego rozsiania pożądanej dawki nawozu granulowanego na zadaną szerokość roboczą, mocowany jest na trzypunktowym układzie podnośnika hydraulicznego ciągnika. Maszyna ta wyposażona jest w dwie  tarczę wysiewająca.